Oğluna tecavüz etmekle suçladığı adamı çırılçıplak soyup dövdü

İstanbul, Esenler’de bir bayan, 18 yaşındaki oğluna içki içirip zorla bağa girdiği savıyla 58 yaşındaki Erdin B.’yi çırılçıplak soyarak sokak ortasında dövdü. İhbar üzerine gelen polis takımları etrafta güvenlik tedbirleri alırken, sıhhat grupları Erdin B.’yi hastaneye kaldırdı. Gözaltına alınan Erdin B., emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede isimli denetim koşuluyla özgür bırakıldı.

DHA’nın haberine nazaran, Esenler Kemer Mahallesi’nde 10 Aralık Cumartesi günü saat 22.30 sıralarında, bir bayan 18 yaşındaki oğlu Y.C.K.’ye içki içirerek zorla cinsel bağlantı yaşadığı argümanıyla 58 yaşındaki Erdin B.’yi sokak ortasında yerde sürükledikten sonra, çırılçıplak soyarak dövdü. Mahalle sakinleri bayanı sakinleştirmekte zahmet çekti. İhbar üzerine gelen polis grupları etrafta güvenlik tedbirleri alırken, sıhhat takımları Erdin B.’yi hastaneye kaldırdı.

Y.C.K.’nin emniyette verdiği söz üzerine gözaltına alınan Erdin B., emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede isimli denetim kuralıyla özgür bırakıldı.

“Tecavüz etti” diye bağırıyormuş

Mahalle sakinlerinden Recep Kutum ise olay sırasında bayanın, dövdükleri kişinin kendisine tecavüz etmeye kalkıştığını söylediğini tabir etti. Kutum, şahit olduğu olayı şöyle aktardı:

Bir bayan 2 erkek bir adama saldırıyordu. Bayan, ‘Bana tecavüz etti’ diye bağırıyordu. Elinden kurtarmaya çalıştık fakat, elindeki bıçakla, ‘Müdahale etmeyin. Müdahale edeni keserim’ diyordu. Daha sonra adam ellerinden kaçtı. Sokak üzerinde tekrar yakaladılar. Bayan adama vurup yere yatırdı, üzerindekileri çıkardı. Çırılçıplak yerde kaldı. Biz de polisi aradık. Ambulans da gelip adam müdahale etti. Sebebi de bayanın bağırışına nazaran, ‘Bana tecavüz etmeye kalkıştı’ dedi. Hatta mahalleye dönerek, ‘Bu adam sapık. Ses çıkartmazsanız bu cins şeyler başımıza’ gelir diye bağırdı. Ne derece inandırıcıdır bilemiyoruz. İki taraf da temiz olduğunu söylüyordu. Evvel beklediler, polisin gelmesiyle birlikte ayrıldılar.”

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir