Konya Genç İş İnsanları Derneğinden Güral’a ziyaret

KONYA (İGFA) – Ziyarette Konyagiad Yönetim Kurulu Lideri Sn. Gülvezir Korkmaz, Lider Yardımcıları Fatih Baykara, Şaban Erkoyuncu, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Kayhan, Çağlayan Koyuncu, İsmail Mesut Kırıcı ve Arif Talha Olçar yer aldılar.

Konya’nın iktisadı, genç girişimcilerin karşılaştığı meseleler ve tahlil teklifleri mevzularında kapsamlı görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette, KONYAGİAD Başkanı Sn. Gülvezir Korkmaz, Konya’nın ekonomik potansiyelini ve genç girişimcilerin bu potansiyele katkıda bulunma dileğini lisana getirdi. Birçok kesimde kıymetli bir üretim ve ticaret merkezi olan Konya’yı genç girişimcilerin daha da ileriye taşımak için çalıştıklarını vurgulayan Korkmaz, “Genç girişimcilerimiz ülkemizin ve Konya’mızın kalkınmasında kıymetli rol oynamaktadır. Bu nedenle, onların karşılaştığı meseleleri çözmek ve önlerini açmak için çalışıyoruz. Sn. Erkan Güral ile yaptığımız görüşmede, Konya’nın iktisadı ve genç girişimcilerle ilgili kıymetli bahislerde görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerinden aldığımız takviye ve teklifler için teşekkür ederiz.” dedi.

Sn. Erkan Güral ise Konya’nın Türkiye iktisadında değerli bir yere sahip olduğunu ve genç girişimcilerin Konya’nın kalkınmasında kıymetli rol oynayacağını söyledi. Güral, “AK Parti olarak Genç girişimcilerimize her vakit dayanak olmaya hazırız. Onların fikirlerini ve tekliflerini dinlemek ve tahlil üretmek için buradayız. Konya, ekonomik potansiyeli yüksek bir kenttir. Genç girişimcilerimiz bu potansiyeli en düzgün halde kıymetlendirerek Konya’nın kalkınmasına katkıda bulunacaklardır.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir