Galatasaray’da Erden Timur’dan transfer açıklaması! Icardi, Paredes ve Angelino…

Erden Timur’un açıklamaları şu formda:

Belli bir etap kaydedildi fakat sayılar çok yüksekti. PSG de tekrar Arabistan’dan hayli yüksek bir teklif almıştı. Sonunda muhakkak bir düzeye düşmeye başladılar. Bitti diyemeyiz ancak belirli bir basamağa geldi.

Kamp sürecinin içine gelecek transfer inşallah olacak. Geçen sene olsa çok daha hoş şeyler söylerdim. Şu an Avrupa’daki transfer piyasası çok daha yavaş. Oyuncular, Suudi Arabistan’dan teklifler bekliyor. Biz A kümesi oyuncuları hedefliyoruz. Geri kalanında da A-‘yi hedefliyoruz. Büyük kulüpler de tıpkı formda A+ oyuncuları beklediği için bizim talip olduğumuz oyunculara da talip oluyorlar.

Angelino ile bir noktaya geldik, kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor.

Paredes ve kulübü başka alternatiflerle de görüşüyor, bekliyoruz.

Sosyal medya çok kıymetli bir mecra ancak ben takip edemiyorum. Negatiflik çok fazla, eşime de takip etmemesini söyledim. İnsanın kendisi için yapması gereken şey negatiflikten uzak durması. Geçen yıldan daha düzgün bir kadro kurmak istiyoruz. Olağan ki geçen yılki kadar çok transfer yapılmayacak, bir omurgamız var. Güçlenmemiz gereken konumlarda güçleneceğiz. Belirli oyuncularda Galatasaray’ın çıkarı için beklemeliysek, bekleyeceğiz.

Bu sene total gelirimizin %50’si bankaya gidiyor. Geçen yılki 32 milyondu, bu sene 42-45 milyon olacak. Onun en az iki katı kadar gelir üretmemiz lazım ki yarısı bankaya gitsin. Bu sene canımızı dişimize taktık, sponsorluk gelirleri artsın da daha yeterli bir grup olalım diye. Taraftarımızın gönlü rahat olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir