95 TL değerindeki oyun Steam’de ücretsiz oldu

Tiny Tina’s Wonderlands’tan bir yıl evvel piyasaya sürülen Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, Steam’de 23 Mart Perşembe gününe kadar fiyatsız oldu.

TINY TINA’S ASSULT ON DRAGON KEEP FİYATSIZ OLDU

Steam’de 95,00 TL’ye satılan fantezi aksiyon rol yapma oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, 23 Mart Perşembe günü saat 20.00’ye kadar fiyatsız oldu. Oyunu bu tarihe kadar kütüphanenize fiyatsız olarak kalıcı bir formda ekleyebilirsiniz.

HİKAYESİ

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları alt et ve devasa golemlerle kapış. Fantastik elementler, cümbüş ve çok ölçüde büyülü ganimetle dolu bu bambaşka kıssayla, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu vazifenin tecrübesini yaşa!

Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında. Bu tuhaf ve büyülü diyara yalnızca sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle lakin dikkatli ol: Tina’nın sevinç saçan lakin kaotik içgüdüleri yüzünden seyahatin gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir